Prototypowanie

W krótkim czasie oraz bez potrzeby uruchomienia produkcji seryjnej wykonujemy elementy prototypowe, gotowe do przedstawienia inwestorom lub klientom. Prototypowanie komponentów z wykorzystaniem najnowszych technologii (optymalizacji topologicznej i generative design) pozwala znacznie usprawnić cały proces.

Oprzyrządowanie

Wytwarzamy niestandardowe oprzyrządowanie w formie narzędzi z wykorzystaniem technologii druku 3d, pozwalające na usprawnienie całego procesu produkcyjnego. Tego typu rozwiązanie ogranicza zużycie materiału i czasu co finalnie wiąże się z ograniczeniem kosztów.

Szablony kontrolno-pomiarowe

Dostarczamy profesjonalne szablony kontrolno-pomiarowe szeroko wykorzystywane zarówno w branży przemysłowej, jak i medycznej. Przyrostowa technologia druku 3D pozwala nam na wytworzenie produktu o dowolnej geometrii, w całości dopasowanego do projektu i indywidualnych potrzeb Klienta.

Hybrydowa Technologia: Print 3D, CNC

Oferujemy usługi z zastosowaniem technologii hybrydowych łączącej w sobie metody druku 3D oraz frezowania na maszynie CNC z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Hybrydowa technologia wytwarzania cechuje się dużą wydajnością, niezmienną jakością produktów oraz stosunkowo niewielkim kosztem produkcji.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy Klientom fachowe wsparcie techniczne na każdym poziomie produkcji. Oferujemy doradztwo celem rozwoju koncepcji Klienta oraz pomoc w doborze optymalnej technologii lub materiału.

Optymalizacja

Gwarantujemy optymalizację procesu produkcyjnego celem osiągnięcia możliwie najwyższej jakości końcowego produktu oraz zmniejszenia kosztów i nakładu czasu potrzebnego do jego wytworzenia.

Kontrola jakości

Zapewniamy pełne raporty pomiarowe oraz profesjonalną kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji – od prototypu aż po końcowy wyrób. Przykładamy wagę do spełnienia wszelkich niezbędnych wymogów jakości wytwarzanych przez nas produktów.

Narzędzia do profilowania poliamidów

Drukowanie narzędzi do profilowania rurek poliamidowych dla zewnętrznych klientów z branży automotive to nasza autorska inicjatywa, która powstała, aby uzyskać oszczędności na produkcji wynikające ze zmniejszenia ilości detali niezgodnych.

Dlaczego warto wybrać naszą metodę?

Zaproponowana przez naszą firmę metoda drukowania oprzyrządowania eliminuje błąd czynnika ludzkiego, zamiast tego wprowadza precyzyjne modelowanie 3D CAD i zastosowanie różnych form druku 3D – uwzględniając charakterystykę materiałową poliamidów.

Zalety:

krótki czas produkcji, wysoka jakość, dokładność i powtarzalność wykonania, niski koszt produkcji, niewielka ilość odpadów, wysoka wytrzymałość, łatwość wprowadzania zmian, niska waga