ŻYWICE DENTYSTYCZNE

Żywice stomatologiczne to materiały do druku 3D o wysokiej jakości dla laboratoriów i gabinetów stomatologicznych. Umożliwiające szybkie wytwarzanie biokompatybilnych szablonów chirurgicznych, szyn, stałych wzorów i modeli, modeli przezroczystych nakładek oraz protez całkowitych.

Castable Wax

Bardzo dokładny materiał. Żywica fotopolimerowa o 20% zawartości wosku. Wydrukowane wzory są na tyle mocne, że nie wymagają późniejszego utwardzania. Idealna do:

  • do odlewania i prasowania koron, mostów i RPD.
implant stomatologiczny wykonany w technologii 3d - dental implant made in 3d technology - zubný implantát vyrobený 3D technológiou

Daylight Dental Model

Do tworzenia szczegółowych modeli stomatologicznych o wysokiej rozdzielczości. O wysokiej twardości, wytrzymałości na rozciąganie i minimalnym skurczu. Idealny do modeli termoformujących. Idealna do:

  • modeli stomatologicznych;
  • modeli ortodontycznych przeznaczonych do nauki.
model stomatologiczny wydrukowany w technologii 3D - dental model printed in 3D technology - zubný model vytlačený 3D technológiou

Model

Żywica modelowa to szybkodrukujący materiał przeznaczony do produkcji modeli odtwórczych o dużej dokładności. Model Resin został opracowany, aby spełnić wymagania dotyczące precyzji, niezawodności i wydajności stomatologii odtwórczej. Idealna do:

  • modeli stomatologicznych, koron i mostów;
  • modeli ortodontycznych przeznaczonych do nauki.
Wydruk 3D przy użyciu żywicy dentystycznej modelowej