MATERIAŁY DENTYSTYCZNE/MEDYCZNE

Korzystaj z rozwiązań druku 3D, aby szybko tworzyć prototypy urządzeń medycznych. Możesz produkować prototypy o wysokiej wydajności, które wytrzymują obciążenia termiczne, chemiczne i mechaniczne. Dostępne materiały obejmują także działalność dentystyczną i ortodontyczną.

ABS-M30i

Biokompatybilny i wytrzymały materiał doskonale nadający się dla inżynierii medycznej oraz dla przemysłu farmaceutycznego. Może być wykorzystywany do produkcji chirurgicznych modeli, narzędzi i osprzętu medycznego, a także do produkcji opakowań na lekarstwa. ABS-M30i może być sterylizowany. Materiał ten może być stosowany do produktów mających kontakt ze skórą, żywnością i lekami. Idealny do:

  • produkcji opakowań na leki lub na żywność;
  • do zastosowań w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym;
  • do zastosowań w stomatologii i dentystyce.
model dentystyczny 3D - 3D dental model - 3D model zubov

PC-ISO

Biokompatybilny materiał poliwęglanowy. Można go sterylizować. Jest wytrzymałym, odpornym na wysoką temperaturę termoplastycznym materiałem konstrukcyjnym. Te cechy sprawiają, że PC-ISO dobrze nadaje się do zastosowań w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Idealny do:

  • wytwarzania sprzętu medycznego i komponentów przyrządów medycznych;
  • wytwarzania opakowań na leki i żywność.
model anatomiczny 3D - 3D anatomical model - 3D anatomický model

ULTEM 1010

Cechuje się wysoką odpornością cieplną przy jednoczesnym wykazaniu najniższego współczynnika rozszerzalności cieplnej wśród materiałów. W połączeniu z wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi, żywica ta jest idealnym materiałem do wymagających i specjalistycznych zastosowań, takich jak lekkie narzędzia kompozytowe. Materiał jest biokompatybilny i został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Idealna do:

  • produktów mających kontakt z żywnością;
  • części do maszyn produkcyjnych w przemyśle spożywczym;
  • przyrządów chirurgicznych i stomatologicznych.
model wydrukowany w technologii 3D we wnętrzu drukarki - model printed in 3D technology inside the printer - model vytlačený 3D technológiou vo vnútri tlačiarne